Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 10.11.2021., 12:45   #2930
mlajo
Registered User
 
mlajo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zemlja
Postovi: 156
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Slicno me jebu i buds+ sluske. Nekada mi pokazuje da case ima 0% , ali zatvaranje/otvaranje casea to rijesi. Jos mi je najjace kada otvorim sluske i kaze mi slusalice 80%, case 100%. A cijelu noc sjede u caseu, zatvorene. Imam filing da ih zeza ocitanje tog postotka kod uparivanja, ali nemaju drain jer kad su ful pune 100/100% ne primjecujem neke abnormalnosti u trajanju baterije.

Siguran si da je drain pravi? Da nije nesto poremeceno oko ocitanja baterije? Spoji ih i na win10 ako mozes pa vidi sto windowsi prijavljuju za bateriju.

Ali sto jest jest, buds+ su dva koplja iza prve generacije budsa. Kuciste im je kvalitetom izrade -1 i to se osjeti pod rukom - skripanje poklopca, mlohav kad se otvori, ma ko kinesko smece. Zvukom su slicne, autonomijom ipak buds+ prednjaci. Ali taj filing kad uzmem buds+ case u ruke i zaskripi, pa bacio bi ih u zid


Iskreno zajebo sam se i pao sam na ono što sam znao od ranije da ne smijem pasti na ime Samsung jer ovo je smeće od slušalica koje je koštalo 1700kn a sad u nekoliko trgovina 1100 kn , iskreno ne vrijede više od 300 kn.
Imam dvije godine još manje sluške od ovih Tronsmart Onyx free platio ih 300 kn baterija traje na sluškama cca.7 h na 50 % glasnosti jedina mana im je nikakav bas , tipke su na klik ali vrhunske i svaku slušku mogu razdvojiti na mono i isključiti je da ne cucla bateriju što kod ovog skupog govna ne mogu jer ovako će u godinu dana otići baterije i na kućištu i sluškama jer se troše bez obzira jel ih koristiš ili ne kakav je to kretenizam .
Kod slušanja muzike troše bateriju na 1h vremena cca 15-20% za sada .
Jednostavno sam ljut kakav sam ispao magarac i nasjeo na Samsung iako sam prije kupnje pročitao puno recenzija ali to je ništa dok ne probaš sam i testiraš .
To nije normalno kako su napravili takvu glupost i ova fora izvadiš slušalicu iz uha prestaje svirka ali kad je vratiš u uho ne počinje autom. nego moraš sam uključiti , da ne duljim pošto imam još malo manje od 10 dana za povrat unutar onih 14 vraćam ih samo ne znam što uzeti ili povrat novca a onda ću se načekati .
Testirati ću ih još danas ali sve je jasno skupo precjenjeno smeće .
__________________
Mlajo
mlajo je offline   Reply With Quote