View Single Post
Staro 04.01.2017., 17:54   #236
TheRipper
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Whitechapel
Postovi: 72
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Čini mi se da kompliciraš, nemoj prebacivati instalaciju na SSD, ne slijediš Mirkosheet užance ...

Kako "nemaš" drajvver za SSD, nađi "Samsung_NVMe_drivers_v2_4_7_0_WHQL.rar" na OneDrive linku poviše.
To raspakiraj na drugi usb stick i povuci kad pita za drajvere.

Odradi klasičnu proceduru:
- kad dođeš gdje treba obriši postojeće particije
- napravi 1. 100Mb, može biti (možda i mora biti) FAT32
- napravi 2. koliko misliš staviti za system, NTFS
- ostali dio ssd ostavi kako je
- odaberi tu 2. kao lokaciju winsa / systema
- sad bi trebao odraditi instalaciju, ako ponovo pita za drajver - povuci ga sa drugog usb stika ili ga nađi na install mediju

Probaj ovako i javi rezultat
Gle, prebacio sam instalaciju na D: drive jer sam isprobao sve ostalo, uključujući ovaj tvoj prijedlog.

1. Ako uključim taj Samsung driver koji spominješ u samu instalaciju (pomoću dism-a), instalacija se prekine na samom početku i javi mi da je neispravan nvme driver.
2. Onda počnem ispočetka s čistom instalacijim i ako ga pak pokušam učitati putem "load driver" tipke, javi mi se da nisu potpisani od Mikrosofta.
3. Ponovno na čistu instalaciju dism-am KB hotfix i onda mogu vidjeti SSD iz konzole, al neće nastaviti instalaciju i za sve drivere koje sam isprobao učitati javlja da nisu ti koje treba.

Na kraju sam po uputama s ove stranice koristeći istu instalaciju u koju sam uključio hotfix jer iz nje vidim SSD kopirao instalacijske datoteke na D i opet ne ide.

Tako da stvarno mislim da ne kompliciram ja već Samsung i MS.Ipak hvala na pokušaju.
__________________
TheRipper je offline   Reply With Quote