View Single Post
Staro 04.01.2017., 14:18   #234
TheRipper
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Whitechapel
Postovi: 72
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Budi malo detaljniji, šta znači "instalacija vidi SSD drive" ?
Ako ga stvarno vidi onda na istom mjestu treba napraviti particije,
prvo ona čuvena 100 Mb + ostalo za system ili ostalo podijeli na cca 60 - 80 GB za system + šta ostane za Data.
Tek nakon toga odabereš particiju na koju se instaliraju winsi (system) a ostalo će sam odraditi.
Nakon što sam slipstreamao (tj dism-ao) KB2990941 hotfix, instalacija Windowsa prepoznaje SSD, ali samo kroz CTRL+F10 konzolu.
DISKPART uredno lista nvme drive u konzoli. Ali kad trebam nastaviti instalaciju sustava, procedura me traži drivere za CD/DVD "A required CD/DVD drive device driver is missing".
Isprobao sam sve moguće drivere koje sam poskidao (za SSD, za USB3 za ko zna što već nisam) i neće krenuti dalje, samo kaže "No new device could be found". Evo i slika:

http://imgur.com/a/FLOjv

Ja sam ručno kreirao te tri particije pomoću DISKPART-a (pri tom sam naravno ubio postojeću instalaciju desetke) i xcopyrao instalaciju s USB-a na D: particiju koju sam najprije aktivirao.
I onda sam instalirao bootsect /nt60 na D: i kad restartam komp, podiže se instalacija windowsa s D: particije. I onda zapne na diverima.

Više stvarno ne kontam...
__________________
TheRipper je offline   Reply With Quote