View Single Post
Staro 06.12.2017., 09:16   #2263
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Wizzard Pregled postova
Došlo doba da se Ryzen proba..Pošto krećem u nabavu komponenti za par dana pa reko da malo prikupim korisnih informacija..dakle planiram uzeti ploču proc i memoriju ..ostalo mi netreba jer imam iz ove konfe iz potipisa..E sad tu sam u nekim nedoumicama što uzeti pa bih volio čuti vaša mišljenja..naravno onih koji posjeduju dotične komponente..Ajmo redom..matična..tu sam u trojbi..Tri ploče su u igri..prva koju bih uzeo je asus pa điđabayt pa msi a evo koje su...
ASUS PRIME X370 PRO
GIGABYTE GA AX370 GAMING K5
MSI X370 GAMING PRO CARBON...

Malo sam gledao po netu youtobe i razni forumi sve tri su ok..al ono da bacim pismo glava pa na koju padne....Dalje proc. Mislio sam ići na Ryzen 1600x..pošto imam kuler ovaj moj Hyper 212 evo i imam braket koji ide na am4..ili možda ići na cisti 1600..pa uštedjeti koju kunu..i tu sam u nedoumici..i naravno na kraju mema..ima ih falim te bože kakvih hoćeš..a o cijenama mislim ono khm.. Uzeo bi memu na 3000mhz ili 3200mhz 2x16gb pa kako bude.. jest da je malo skupo ali nemislim baš u skorije vrijeme mjenjati komp..nisam neki gejmer tu i tamo malo odigram lol i to je to što se tiče igara..znači komp manje više multimedija, surf, filmovi i sitnarije...Ovo sam mislio sve naručiti kod picoždera(nine)..pa evo dajte vaše prijedloge mišljenja i slično ...unaprijed hvala svima na sugestijama..
Ovako kako si napisao dosta ti je i 8GB rama, a ne 32GB
Ja sam sebi zasad riješio ploču (GB gaming 5), a procesor uzimam 1600, ne vidim svrhe davanja više novaca za ono što se ionako dobije OC-om

https://www.techspot.com/article/138...1600x-vs-1600/
segregator je offline   Reply With Quote