Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 22.11.2017., 18:05   #2085
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
WTF, fotke uploadane sa Tapatalk-a se uopće ne vide ovdje na desktop verziji foruma. Lol.

Uglavnom, sluške su kod mene od ponedjeljka i uživam u slušanju svega i svačega.

Kakve su u usporedbi sa HD 518, nemam pojima, ali u usporedbi sa HD 555 su čujno bolje, a još nisu ni blizu punom potencijalu jer ih pogonim sa malim FiiO E11K (A3) Kilimanjaro pojačalom za slušalice.

Da se razumijemo, može on njih gonjati, ali tek na high gain.
Vjerujem da će sa boljim pojačalom biti još bolje sluške, a i ovako su fenomenalne.
Rekao bih da je to to. To je ono što sam htio od slušalica.
Bass-a taman ako ne i previše, ali je utegnut kako treba i ne smeta vokalima.
Ustvari slušalice su baš onakve kakvima ih svi opisuju, "tople".
Ma milina za mjuzu.
U igrici (BFBC2) se osjeti poprilična razlika u odnosu na HD555, od pozicioniranja do detalja.
Filmove još nisam isprobao, ali vjerujem da će biti jednako impresivne.

Za tu lovu definitivno ne postoje bolje slušalice trenutno sigurno.
A ako uzmemo u obzir da su to ustvari HD650 koje koštaju (u EU) oko 400€ a ja sam ih sa carinom i PDVom platio 1800kn (1799), onda su još bolje.
Da imam love sada bi uzeo još jedne jer su upravo na ponudi opet preko Massdropa!

P.S.
obavezno je neka vrsta pojačala ili jake zvučne kartice (ja preporučam vanjsko pojačalo jer je raznovrsnije i korisnije) jer ovo su ipak 300Ω slušalice i iako je ovaj mo Fiio samo do 150Ω deklariran, pogoni ih do levela gdje nije baš ugodno za dulje slušanje ali siguran sam da će jače pojačalo davati kud i kamo bolji zvuk
Na laptop 3,5mm jack zaboravite
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote