View Single Post
Staro 01.12.2018., 12:48   #631
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Stari moj ako ti onaj mršaviji amd stock cooler hladi primjetno bolje očito je do vodenog. Škartiraj (ili reklamiraj to ako imaš garanciju) i za zamjenu traži proper air cooler
Bit će da je ovo. Baš imam loša iskustva sa tim AIO, stvarno mislim da ću reklamirat i tražit zamjenu za neku zračnu mrcinu i gotovo

Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Jedino da ti radijator nije poluzaštopan prašinom ako ga ne ispuhuješ kompresorom redovito, skini ventove s njega pa vidi, ili je pumpa riknila.
Ma rad je čist, nema tu kompromisa. Zanimljivo mi je bilo, kada sam skinuo pumpu sa proca i spustio je dolje, baš se čulo bluć-bluć-bluć neko pretakanje. Ne znam da li je moguće da se neki air bubble zaglavio oko pumpe jer je bila i prilično glasna. Sad nakon ovog bluć-bluć-bluća kao da radi osjetno tiše, da se komora oko pumpe napunila sva vodom. Ne znam više ništa, ali neda mi se to sad nazad šeraufat xD

Edit:
Vratio H115i, ima dovoljno paste sigurno, rad čist, pumpa radi (čuje se). Proc na stocku i evo temp nakon koje minute full loada. Jebeš me ak je to normalno xD
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Untitled1.png‎
Views:	246
Size:	26.8 kB
ID:	20530  

Zadnje izmijenjeno od: Sam Fischer. 01.12.2018. u 14:08.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote