Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 04.01.2018., 09:53   #2297
deny
Premium
Moj komp
 
deny's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: split
Postovi: 87
Pozdrav,
Zivim u Kastelima i imam panasonic cs-re12pke koji radi uredno ima cca 5godina. Kako sam nedavno "dobija" dvoje djece potreba mi je u njihovoj sobi stavit grijanje. E sada, kuca ima stiropor fasadu 5cm bez zavrsne ruke i kuca je bez krova. Krov nece bit jos barem 4-5godina. Sad razmisljam, ako je izvedivo da postojecu klimu pribacim u sobu od 15m2 a da uzmem novu za dnevni, kuhinju i booravak jer ova i nije bas nesto energetski uncikovita. Radi se o prostoru 35m2 kuhinja i dnevni plus hodnik 15m2. Za vece hladnoce ima pec na drva koja radi posao ali kad je temp 10ak stupnjeva nju naložit jednostavno nemozes bit u krugu 3 metra oko nje jer je smjestena u dnevni boravak. Kako je kod nas temp vecinom povise nule mozda bi pec i zanemario u prizemlju imam Azuri AZI WE35VB koji obavlja posao bez problema ali to je prizemlje
Napominjim da klima treba biti i za hlađenje jer proslo ljeto se nije gasila klima skoro 2ipo mjeseca. Nisam sam pametan u moru svega ovoga sta uzeti i koliko kw... Pomagajte
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	15150544692681255776385.jpg‎
Views:	272
Size:	259.5 kB
ID:	18982  
deny je offline   Reply With Quote