View Single Post
Staro 08.01.2016., 11:40   #71
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
MOnotonija je već postala sa AMDovim failovima pa se i ljudi ne uzbuđuju više kad izađe još jedan,čak nema ni Hawkera na temi(a nije baniran)

Polaris,zvuči ko neka konzola....što im nebi ni bilo loše da se bace u njihovu punu proizvodnu pod AMD brendom,bar nigdje nebi bili poraženi u testovima

A sad ozbiljno,lijepo je da rade na smanjenju potrošnje(u svemu,ne samo GPU),nema svako trafostanicu dizajniranu za mamuticu iz Travnog pored kuće...
Oh, velebno doba HD 4xxx serija, najavljivanje grafe koje ce raditi u minusu u punom loadu, proizvoditi struju, naivno prodao 8800GTX , koje "ce postati bezvrijedno " pored vele huele HD 4xxx serije, prodao i hrabro uzeo 2x HD 4850. Najgora ideja poslije Bosanskog lansiranja rakete na zemlju.

Aj barem sam dobio grijanje, na kucistu sam si podgrijavao caj.

Nekad je jedna grafa ošla na spavanje u CFu ( briljantan koncept, ko kamionđije ) , dok u nekim slucajevima kad su se dogovorile da ce raditi skupa, imale lošije performanse nego jedna sama. Pred kraj mandata sam iz sigurnosnih razloga zabranio pristup vulkanu zbog moguće 'erupcje sirove snage. Povisili su mi naknadu za zagađivanje okoliša ko Petrokemiji.

*** To ide za dio oko hajpanja novog proizvodnog procesa ***
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote