View Single Post
Staro 14.11.2008., 13:48   #11
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor Death_Bringer Pregled postova
nemojte me ebat, pa koji retardi ne podržavaju sasvim solidnu za sve današnje igre x series, a hd je podržano, unbilivble, šta je to sabotaža na ati, to su ameri razvijali igru pa ono ati je u kanadi fak them
Sjetite se samo Colin McRae DiRT-a koji službeno nije podržavao ništa novije od X1950. A kad je igra izašla, već je HD2xxx serija bila debelo vani kolko se sjećam. Uglavnom, igru se dalo "prevarit" da pokrene na novim grafama, i vjerujem da će isto bit sa Silent Hill-om ovim, ako ne službeni neki patch, netko će već doć na neku ideju

Tak da se nemojte brinut, sve se to riješi prije il poslje.

No da se vratim na igru....Igro sam sve nastavke do trojke, četvorku sam preskočio, jer sam čito po recenzijama da nije baš nešto na PC-u (al mislim da ću ju ipak odigrat, jer sam huge fan). Trojka je bila najbolja meni, a za ovaj Homecomming svašta čitam, različiti su dojmovi, tak da se nemogu odlučit.
Ako nema onaj stari poznati Silent Hill feeling, i ak nije dovoljno "scarry", vjerojatno neću odigrat.

Jel netko igro malo više, kakvi su dojmovi?

EDIT: Evo išo sam provjerit ovo z DiRT, i dobro sam reko, igra je podržavala samo do X1950. Službeno sa codemasters.com :
Supported Graphics Cards
----------------------------
Shader Model 3 is a MINIMUM REQUIREMENT for this game.
- ATi Radeon x1300, x1600, x1800, x1900, x1950
- nVidia Geforce 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8800
Atrax je offline   Reply With Quote