View Single Post
Staro 03.06.2007., 04:13   #19
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Bubba je to već jemput objasnil, a tražilica uredno pronalazi temu u kojoj se nalazi to i slična objašnjenja.
Ali kome se još danas da koristiti tražilica kad je jednostavnije naštancati 101 temu na istu foru...
Prije nego sam napravio ovaj "thread", probao sam pretrazit malo forum i NISAM nasao adekvatan odgovor na moj problem! Osim toga, ne vidim u cemu je problem postavit ovakvo pitanje pa cak i otvoriti novu temu, kad vidim koliko ovakva tematika zbunjuje ljude . Nije da flejmam, ali prije nego sam ovo postao, malo sam pretrazio po netu i skuzio da nekima proradi kojekakvo podesavanje i drkanje po boot.ini i kernelu, dok drugima to neradi... i zato sam odmah i pitao: jel pomaze kakvo namjestanje po windozima ili je jedino rjesenje instalacija 64bitnih windoza...

Sorry, ali ne trba reagirat prema "NAMA" (odnosno meni) kao prema idiotu koji ne zna koristit trazilicu, vec me fino preusmjeri na link koji ce mi pomoci (iako ni jedan ni drugi koji si mi ponudio ne razrjesavaju moj problem do kraja, te i dalje ostaje otvoreno pitanje sta je sa mojih "maximum of 4GB of Physical Memory"...)
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote