View Single Post
Staro 15.12.2021., 21:50   #2304
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Citiraj:
Autor p4r4d0x. Pregled postova
dali si prije imao neki drugi ruter ili isto v46? znam da je kod iskonovih v46 znalo sumit u slusalici ako je vrpca za voip bila dulja od nekih 6-7m. nakon zamjene za v45 radilo normalno. ako nemas gresaka na liniji mislim da nema smisla mjenjat parice u utpu, eventualno umjesto krone jednostavno ih uvrnut i izolirat
Imao sam v45 on je pregorio. Sa njim je sve ok radilo. Tehničar je spajao telefon direkt na router i onda nema smetnji, onda je rekao da je onda očito negdje u kabelu probilo. Prvi put čujem da v46 ima problema ako je žica za voip bila dulja od 6-7 metara. Hvala na informaciji.

Oni su mi posali model v51 nakon što sam prijavio da mi se ovo događa s v46 modelom, ali taj ruter je stigao neispravan, samo je blicala lampica od DSL-a, mislim da su mi neki polovni poslali. Šteta, baš bi volio vidjeti sada prije svog ovog prespajanja kako će se ponašati na nekom drugom ruteru.

Zovnuti ću ja sutra odmah tehničara i reći mu da sam čuo ovaj info za v46 model i da li je moguće da mi dođe probati s v45 modelom ili nekim drugim, ako to ne upali onda ću probati mjenjati parice.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 15.12.2021. u 23:27.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote