View Single Post
Staro 12.09.2018., 20:51   #42
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Tipično balkanski, odi tamo i deri se u dućanu.

Ko da će to pomoći, takvi siledžije kad dođu u 90% slučajeva nisu u pravu, a čak i da jesu to deranje ne pomaže nego samo takvom brđaninu odmaže jer zašto bi ti išao na ruku nekom ko se izderava na tebe?

Također, vrlo vjerojatno onaj na koga se dere nije ni kriv ni dužan.
Napravit scenu ne znači jebat nekome majku. Napravit scenu znači da ih dovedeš u neugodnu situaciju pred drugim kupcima, pa kad skuže da se oni počnu nećkati dal da tu kupe išta ako postoje ovakve situacije, će te pozvati sa strane i mirno riješiti problem.

Ista stvar kao kada su ljudi radili scene jer im se novi auto kvari od prvoga dana, a ovlašteni servisi ga nikako ne mogu popraviti, ili su javno zapalili svoje proizvode u znak protesta... scena znači negativna reklama, ali ako nisi debil, onda to napraviš tako da je to negativna reklama tom dućanu, a ne tebi.

Ali da, i dalje tvrdim da je ovo neoprostivo i ja bih osobno tražio od voditelja iskreno objašnjenje zašto se 5 radnih dana ne može dobiti tracking number pošiljke koja je navodno poslana. Preko toga ne bih prešao.

Osobno sam radio na customer supportu kao student, i to na najomraženijem supportu tada, i uvijek sam se trudio svima maximalno pomoći, kada nešto nisam znao bi rekao, a kada bi nešto zajebao bi se ispričao. Ali nikada nije bilo "riješiti će se to sutra..." i brigo moja pređi na drugoga i nadaj se da će sutra ulovit nekog kolegu taj problem, a ne tebe...
Elven je offline