View Single Post
Staro 17.11.2019., 10:00   #1046
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Taj slučaj maskice meni jedino ima smisla ako su se dvije pošiljke zalijepile jedna za drugu. Inače mi stvarno nije jasno kako bi se mogao dogoditi takav niz pogrešaka.
Ni meni uopce nije jasno...nimalo...

Ime,adresa,poštanski broj,mjesto sve potpuno čitko...

Ime mjesta nije ni slično,poštanski broj razlika u jednoj znamenci,ali ime ulice i ime primatelja potpuno različito i tip kaže da je samo to bilo u sandučiću...meni nema nikakve logike..

I ne moze biti ničija druga pogreška nego poština,ako je uredno adresirano.

I evo imam isto slučaj u DE,prošli tjedan,kupio set noževa za kolinje preko Ebay-a,DHL me nije nasao kod kuce,odnio vozač u poslovnicu...subota bila...u pon odem tamo nema paketa,odem u utorak isto paketa nema,odem u srijedu ista stvar,odem u petak isto...u subotu isto...u pon ponovo...ista stvar...
4 puta kontaktirao DHL,uvijek otiđite sutra,poslali smo potražnicu,bit ce paket tamo. Kontaktirao prodavača,on isto kontaktirao DHL...

Jucer dobijem poruku od prodavača paket mu se vratio njemu,na paketu uredna naljepnica iz poslovnice u kojoj "nije" bio...i čija je to krivnja? Moja?? Prodavačeva??
Usprkos umreženom sustavu,silnim sortirnicama i svemu vidljivo je da griješe...svugdje...
Stanky069 je offline   Reply With Quote