View Single Post
Staro 18.07.2017., 12:59   #113
DigitalVHS
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: BL
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
@vacs, mudro zboriš! Samo toliko od mene

Dritto, odbijena je samo ova nepromišljena ekipa koja je mislila da će za 3 mjeseca bit bogataši

Slow and steady wins the race

Ja sam osobno uletio relativno kasno, ali više ovako iz zabave, znatiželje i hobbyija. Pa ako se nešto i zaradi - super. Jednu grafu sam imao (koja je skupljala prašinu) i uzeo sam samo još jednu GTX 1070 i 2X GTX 1060 3Gb. Nikakva dodatna ulaganja nisam imao u ostatak komponenti, a ove dvije GTX 1060 su mi u firmi, tako da trošak struje imam samo za ove dvije GTX 1070...

Kažem, uletio sam dosta konzervativno, i naravno da gledam dugoročno (ona cash-out in May strategija), ali mi je opet zanimljivo i napeto pratiti i ove dnevne oscilacije ETH-a
Bas to, takav sam i ja,pre dva meseca imao sam jednu Gtx1060 6 gb, i tako ja kazem njoj da rudari i ona za 24h izrudari neka 4 dolara , i krenem ja razmisljati....10x4 je 40 usd ,sad imam 6 xRX580 4x RX 480 1x Gtx1060 i 1x GTX1080ti ...U ovome je bitno da ne ulazete vise nego sto ste spremni izgubiti , isto kao kad sednete za poker sto i ako uzmete sav novac koji imate tj. ustedjevinu vi cete biti u problemu,necete igrati dobro jer cete stalno biti u bojazni i razmisljati " a sta ako izgubim ovo " tako je i sa crypto valutama...ja sa nisma cak ni sad zabrinuo kad je pao btc na 1800 usd..cak sta vise , video sam to kao dobru priliku za zaradu i kupovinu btc (samo nisam imao novca ) u trgovanju je velika zarada ali ko zna...ja sam ocajan trgovac kupio za 500 eura eth kad je bio 230 eura....a on pao na 120 ,ali nema veze ja cu cekati dok se popne 300 pa ga prodati.....preblem je kad ljudi udju sa vise novca nego sto mogu priustiti pa panicno prodaju kad vrednosti valuta drasticno padaju i tako gube novac a neko drugi zaradjuje na njima.
DigitalVHS je offline   Reply With Quote