View Single Post
Staro 06.01.2016., 15:36   #42
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ooo ne i jos vece ne Nema sanse, necu rec da lazes ali nisam ni daleko do toga. To sto tebi telefeon ne odg zbog albuma i itunesa je jedan problem a to da ces rec da nemozes dan sastaviti sa 6s jednostavno nije istina, pogotov ako ukljucis low power mode nakon 20%. Ili imas neispravnu bateriju ili imas drain sto se rjesi restoreom. S6 zdere bateriju i nemali br primjera imas na forumu na samsungovoj temi gdje su ljudi koji ga koriste rekli da je baterija drek.
Ponovno neka priča o ljudima sa foruma, čula-rekla-kazala. Razlika između mojeg i tvojeg stava je što ja govorim o onome što sam sam osobno prošao a ne što su drugi rekli. I o 6s imaš stotinu tema gdje ekipa kuka da čak i na plus modelu ne može skrpat kraj sa krajem, evo baš jučer gledao poznati Apple jutuber TechSmartt koji recenzira iPhone-e na svom novom video ponovno kuka kako mora čak PLUS model (koji ima jaču bateriju!) puniti nekoliko puta dnevno, onda što reći za ovaj manji model? Na 6s se može preživjeti dan ukoliko zapravo koristiš taj mobitel samo za osnovne stvari, pozivi/sms/tu i tamo koja slika i sl. (baš kao što sam dobio dojam da većina ajfonaša ga i koriste, posebno na ovoj temi) ukoliko ga koristiš za geldanje tv-a, streamanje, muzika, nedaj Bože igrice i sl. - nula bodova. NULA BODOVA. I ponovno naglašavam, nisam štedio bateriju na S6, niti želim štedjeti bateriju na 6s, tako da priča o stavljanju u neki low power mode, isključivanje svega na mobitelu i sl. da bi preživio dan - ne, ne i ne.

Takvih problema apsolutno nikad nisam imao na S6, i zaista ne vidim razlog zašto bi išta uljepšavao jer Samsung fanovi za raliku od iPhone-a gotovo da i ne postoje, u android svijetu se to malo objektivnije sve gleda
jacobbb je offline   Reply With Quote