Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 06.02.2014., 13:02   #148
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
trebao bih pomoć što se tiče poslovnih korisnika kod T-Mobilea (T-HTa).
naime, nedavno smo prešli u firmi na T-Mobile (T-HT -> ne znam kako je ispravno) i sada me zanima specifikacija računa u .csv-u ili nekom drugom formatu da se može obrađivati u Excelu kako bih mogao lako pivotirati i vidjeti troškove.

stvar je u tome što me prodajni predstavnik i kontakt iz podrške upućuju na portal, gdje su računi u PDFu. jedini način da pogledam u Excelu jest za tekući mjesec trenutnu potrošnju. znači 5.og u mjesecu bih trebao proći kroz 80ak korisnika i kopirati podatke u jednu excelicu da bih mogao imati neki grupni prikaz nakon pivotiranja. trenutno nemam izbora nego ručno prolaziti kroz papire i unositi, pa se događaju neke sitne razlike kod provjere sa računom zbog mojih previda.

zna li netko iz iskustva što točno moram tražiti da bih dobio na mail mjesčno, jer imam dojam da izbjegavaju mi to dati zbog mogućeg eventualnog prelaska nekom trećem operateru. znači točan naziv ili primjer jedne takve datoteke, gdje su privatni podaci zamijenjeni ili zacrnjeni, kako bih to mogao zatražiti sa sigurnošću da postoji.
jer jako mi je sumnjivo da nešto takvo ne postoji kod najjačeg operatera, dok kod fiksnog operatera to dobivamo najnormalnije na mjesečnoj bazi.
manki je offline   Reply With Quote