View Single Post
Staro 29.06.2018., 21:43   #3628
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Mi8

Evo da napisem ponesto o mobu nakon tjedan dana korištenja. Za sada sam i dalje na miui9 romu i imam jos 5 dana penaltija prije nego sto mogu staviti miui10 eu verziju.
Mislim da nije potrebno da pricam o performansama moba, trenutni miui je maksimalno fluidan, sve radi glatko bez trzanja.
Isto tako build quality je standard xiaomi - bez zamjerke, Samsung ekran je osvjezenje.
Baterija, ja kao srednje zahtjevan korisnik mi moze izdrzati dva dana, ne igram igrice na njemu, samo komunikacije, fotkanje, bez problema prelazi preko 5h SOT.
Koristim Tele2 mrezu i nemam problema s 4g signalom, mob se ne grije prilikom razgovara bilo putem obicnog poziva ili npr Viber preko wifia.
Nedostaje mi prednji zvucnik kojeg sam imao na Mi6, zvucnik na Mi8 je osrednje jak, volio bih da je glasniji.
Kamera, uveli su neke fore poput time lapse i slow motion snimajne, ovo super radi, fotke naspram prethodnih xiaomi modela(Mi6, Mi5s,i nekoliko drugih) koje sam imao su po mom mišljenju bolje, u nastavku prilazem neke fotke slikane u automodu bez AI, slikao sam obicne scene i onda nakon toga fotke s 2x zoom, isto tako par nocnih slika i usporedba s Mi4c kojeg sada koristi cura.







Noćne:



__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote