View Single Post
Staro 11.05.2010., 12:47   #3346
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
jel me može itko prosvijetliti nekakvim funkcionalnim linkom koji je doveo do ukidanja tržnice, tek toliko da vidim šta je to taj lik prodavao i kakve su to optužbe pale??

vidim da nema tržnice, žao mi je, žao je vjerovatno svima nama koji nikada nismo ništa skrivili, ali šta je tu je, apsolutno se slažem da su se trebale uvesti nekakve radikalne promjene, a pošto predpostavljam da je netko okrivio i vodstvo PCE-a, sasvim je razumljivo zbog čega je tržnica maknuta.

dakle samo bih molio link ako se da još od kuda iskopati, šta se desilo da je do toga došlo.

svi vaši i naši prijedlozi su brijem beskorisni, i samo bi mogli dovesti do ključanja threada, a mislim da to ne želimo, već da više želimo da se tržnica što prije vrati u nekakvom izmjenjenom i pročišćenom obliku, stoga bi bilo dobro da prekinemo spam

iskreno, dok nisam slučajno naletio na PCE tržnicu nisam uopće niti kupovao polovni hardver, i od kada sam član PCE-a samo sam tu preko tržnice i kupovao, i stvarno nebih volio da se trajno ugasi, stoga još jednom, nadam se da će se tržnica vratiti čim prije ali u nekom čišćem obliku jer istina je da se stvarno nakupilo svih i svakakvih likova na njoj, a takvi nam stvarno ne trebaju.

stvarno šteta što je do toga moralo doći.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote