View Single Post
Staro 03.11.2019., 19:27   #14
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Meni su Geoxice bile najbolje što se tiče znojenja noge, i te mi tenisice dan danas mirišu ko prvi dan. Minus je što su mi đonovi ošli relativno brzo zbog moje kilaže.

Zadnja 2 puta sam kupio Skečersice s debljim đonom, nešto "memori/air foam". Zadovoljan sam s obzirom na cjenovni rang.

Recimo adidas mi je isto ok, s tim da je onaj NEO shit, to je valjda K plus Adidas. A Nike ne uzimam više ni da je u pol cijene. Valjda to sve ovisi kako je tko naletio.
Gledao Geox cipele/tenisice u (PittaRosso) West Gateu, tamo su još najjeftinije, oko 600kn, dok u ostalim dućanima po 800+kn, City Center One Jankomir.
Skičers su ok, al ak su neki bolji model onda već zalaze u gornji cjenovni rang, recimo Cat, Timberlands..

Imao jedne Adidas CloudFoam, brzo su se razišle, mada, ne mislim da su baš sve adidas tenisice loše..
Citiraj:
Autor duggi Pregled postova
Meni su Terrex i malo udobnije nego Nike..... imam šemu da probam u trgovini a uzmem online i mene došle 450 umjesto 800kn

a TH je taj Hilfiger koje više ni greškom ne uzimam....
Pa kolko sam primjetio, terrex su relativno udobne, odlično izgledaju bar što se tiče dizajna.
A di si uzeo za te novce?
Taj TH ima samo fensi ime..


Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ja sad za zimu imam ove i ove. Gojze su predobre, udobne, tople i nepropusne. Ove druge su kakti visoka cipela, nisu tak tople no isto su nepropusne mada se ne navodi tako na sajtu. Za ove gojze imam osjećaj da se nikad neće raspast.
Ja imam ove timberland, nosim ih samo u teškim uvjetima, bljuza, snijeg Trenutno su u kutiji u krevetu, pošto tih uvjeta je sve rjeđe i rjeđe kod nas.
https://www.timberland.com/shop/mens...boots-7855a242
zvonac je offline   Reply With Quote