View Single Post
Staro 16.07.2019., 22:07   #2016
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Sve u svoje vrijeme. Ferrari u ovoj turbo eri opasno kasni za mercedesom a evo i RB stiže. Tako da treba raditi na bolidu. Nisu vozači problem.

Imaju 2 vrhunska vozača, jednog od kojeg se očekuje titula i jednog od kojeg se ne ocekuje ništa. Oba su vrh današnje F1. Glupi talijani trebaju tražiti probleme kod sebe i odmah će krenuti bolje.
Tocno to,lijepo receno i u srzi tocno. Ako imas FW14 ne trebas Mansella, dovoljan bi bio i Patrese

No, nekad se dogodi sezona kada su bolidi podjednaki ili na nekoj stazi bolje funkcionira jedan dizajn na drugoj drugi i onda cesto su nijanse koje odlucuju a jedna od tih nijansi je i vozac.

Sto se tice VET. Ja sam svoje odavno rekao jos tamo 2010.godine. Fenomenalno brz kad je naprijed ali cim se nadje u prometu to je krs i lom. Pa su onda svi krivi samo ne on. Te se zabija u table pod safety carom ili jos gore u svog momcadskog kolegu... pa su oko njega neki krastavci koji samo smetaju itd itd.
Ako je naprijed u vodstvu onda je nevidljiv,mada evo i to se mjenja u zadnje dvije sezone, gubi i svoj najjaci forte. A to onda se samo reflektira na njegovoj slabijoj strani "wheel to wheel action" gdje se nikad nije snalazio.
Njega je Ricci ubio 2014 godine. Nakon Monze 2014. je ja mislim pukao ko kokica i to je bio pocetak kraja. Moje misljenje samo da se razumijemo. Ja ne vjerujem u one price o izlaznoj klauzili iz ugovora sa RB.

Neznam jel ima negdje taj podatak ali mislim da VET jos uvijek nije osvojio pobjedu sa nizeg od 4 startnog mjesta. Mozda se to promjenilo ali nekako se taj podatak dugo provlacio,ako se nekom da nek ga provjeri i stavi ovdje

ALO i HAM su klasa iznad svih od kad su se pojavili u F1. Za mene tu nema dvojbe.
Vidjet cemo hoce li ova dva balavca preuzeti taj tron.
Romul je offline