View Single Post
Staro 23.03.2010., 16:48   #122
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Ovako.....dobio sam danas jednu staru kantu tipa Celeron, Ati Rage itd.

Staviti cu unutra sljedece tj. jos trazim djelove pa ako netko ima neka mi posalje podatke tj. detalje na PM (ne padam vise na "sentimentalne" vrijednosti i pretjerane cijene:



P4 3.0 GHz ili 3.2 GHz, obavezno Northwood - Preshoooot iskljucen
2x512 MB Kingmax HardCore ddr500 (ili neki Corsair-i)
P4C800, Deluxe.....875 chipset
ATI 9800XT (ne "pro", ne "se"...only "XT") ili neka dr. iz "toga vremena"
Hardovi od 500 GB na dalje
DVD-RW, s-ata - crni
Fortron Blue Storm 400W ili 500W

U slucaju uzimanja AMD-a, u izbor od ploca ulazi only DFI Lan Party NF4 i recimo AMD 3200+.

Znaci slazem komp kakav sam nekada imao.....koji ce sluziti kao drugi komp i server ili cu napraviti neku torrent masinku koja ce biti na netu 24/7.

Postojece kuciste cu sam rijesit no zanima me par stvari:

- sa cime ocistiti "zutu" staru plastiku od kucista i sa CRT monitora....da bude opet "bijelo"
- dali nakon smirglanja dijelova koje cu bojat (i plastika i metal), moram nesto posebno raditi i dali moram smirglat "do lima" ili samo povrsno
- koju boju tocno uzeti tj. koju "marku" boje i dali mi treba jos sta osim toga

Nisam htio svoju temu radit kada bih trebao samo savjete za ovo prvo pa cu onda napraviti temu dok nabavim sve sta mi treba, a hardveraj cu lagano stavljat u komp kako cu ga kupovati...do onda ce unutra biti sta imam na raspolaganju tj. ovaj stari hardveraj

P.S.

Gdje kupiti jeftinije, a ok 120 mm ventove sa plavim ledicama?

TNX unaprijed!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote