View Single Post
Staro 16.01.2018., 09:37   #4537
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,867
Sto se tice losseless formata DTS HD MA i DD THD... malo je tricky kad su u pitanju medija boxevi.
Na Androidu skoro pa redovito mi nije radio. To je ono sto mogu potvrditi iz prve.
Govorim o periodu od 2-3 godine pa ne znam dal se u zadnje vrijeme sta promjenilo.

Kod libreeleca sam imao situacije da je box podesen da salje dts hdma i dd thd, a na rec bi stizao obicni dts ili dd. Pa mi se znalo desavati da jedan dan radi, a drugi dan iz nekog neobjasnjivog razloga prestane slati losseless. Pa restartas box... Pa proradi, pa se ugasi.... I tako u nedogled.
I kod libreeleca govorim o periodu od 2-3 godine. Posto mi je losseless bitan, mjenjao sam boxeve cesto dok nisam naletio na ove sadasnje. Nexbox a95x, naravno

Jasno je da se libreelec updatea maltene na tjednoj bazi i da je podrska u meduvremenu "sazrela"... E sad... Da li ce tebi raditi ba nekom trecem boxu, pitanje je.

Ono sto mogu potvrditi je da Dts HD MA i dd thd na moja 2 nexboxa a95x rade vrlo dobro i risiver ih prepoznaje apsolutno uvijek. Na nexboxu je libreelec, uvijek up to date.
Uglavnom sa svakim updateom box radi bez greske zadnju godinu i po koliko ih imam... A sto dobro radi, ja ne diram
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 16.01.2018. u 09:46.
Ziiky je offline