View Single Post
Staro 23.05.2018., 17:24   #40
kratos
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: zagreb
Postovi: 131
Citiraj:
Autor grudobran Pregled postova
Graft je imao problema sa time-attackom, nisam baš pratio u zadne vrijeme da li su to riješili.
Bilo bi jako poželjno , štoviše odlično kada bi pool podržavao integrirane adrese tako da možemo majnati direktno na burzu.

I naravno da se može postaviti minimalna isplata, malim da se ubrza, a velikima da se uspori.
U stvari kada ide na integriranu adresu ( pretpostavka da ide na burzu ) da se čeka min recimo 500 GRFT


To su neki moji prijedlozi, pa da se uzme u razmatranje.
Prijedlozi su super..Već je razmišljano o njima i riješeni su..Diff ide automatski spram snage, prilično sam uvjeren da podržava adrese s burze (provjerim dodatno) , što se tiče minimuma, tu će biti najjednostavnija opcija (ne isplati mi se utrošiti 10 dana da napravim parametar za par minera) staviću ovdje objavu pa ćemo napraviti koncezus u vezi minimuma isplate koja će ići auto na sve adrese.(postojaće opcija samostalnog definiranja isplate, no parametar minimum ipak moram ja odrediti, što znači ak netko želi veći treshold moći će ga sam sebi postaviti).Atack su imali na početku, jer nisu imali premined coins.. to je sada riješeno otkako je lanac narastao.Mobilne aplikacije već postoje..
kratos je offline   Reply With Quote