View Single Post
Staro 06.11.2011., 09:50   #512
Perica 2
Premium
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: In guzica
Postovi: 43
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Isuse, oko kakvih bedastoća se vi svađate. Da, čovjek je postavio gramatički krivo pitanje. Da, svi znamo na što je mislio. Ajmo prijeći na srž.
Kavez s diskovima u FR Define R3 je iz jednog komada i zato se jedan njegov dio ne može maknuti. Po meni jedan teži previd dizajnera kućišta. CM II 690 i Obsidian 650D su to riješili bolje jer su napravili kavez iz 2 dijela - CM ima kombinaciju 2+4, a Obsidian 3+3.
Define ima jednu sitnicu koja mi se sviđa. Naime, gornji vent nije montiran na gornju sranicu kućišta kao kod ostala 2 tj. ne ispuhuje topli zrak prema gore, već je postavljen pod 45 stupnjeva u odnosu na kućište i topli zrak ispuhuje iza. Za mene, koji imam rupu u stolu, je to bolje rješenje jer nemam koristi od top ventova.
Mislim da si pomijesao Define R3 s Define XL.

Define XL ima nagnut vent. (jos tako ne upada prasina, tise itd...), al uz to mu se kavez (gornji) moze vaditi, a i rotirati. Define R3 nema ni jedno.

Po meni je XL fantastican case ( sije mi dosta tih prenapuhanih Corsair i sl. kucista), jos kad uzmemo lovu u obzir.
Perica 2 je offline   Reply With Quote