View Single Post
Staro 17.10.2018., 07:46   #4544
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,305
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Ekipa, kupio sam prvi XIAOMI mob u životu (Mi A2 lite) jer je na papiru super, ali ne sviđa mi se prvi dojam (zadnje 2 godine imao sam Samsung Galaxy A5 2016)




-kvaliteta izrade je odlična

-perfektan osjećaj u ruci

-no zaslon je jako loš - tekst kad se pomiče (facebook skroljanje) ostavlja crveni trag, tj. sva slova postaju crvena kad se tekst pomiče što je odvratno (nivo kvalitete zaslona u tom cjenovnom rangu, da - razumijem) al' ono... -i nigdje nema nikakve opcije za podešenje zaslona tj. slike (samo svjetlina i ono noćno svjetlo što požuti sve)

-druga stvar - ovi indikatori gore (ikone) za WiFi i jačinu signala te pomični izbornik je kretenski dizajniran te je sve crno-bijelo (wtf?) pa me zanima jel postoji launcher koji može to sve promjenit? Mobač imam tek 24 sata i nisam stigao puno čačkat, ali to me jako živcira (danas sam isprobao nekoliko launchera no ni jedan ne mjenja baš to)

-treća stvar, vidim da jako loše hvata signal, skoro je cijelo vrijeme na 3G mreži dok je stari mob (kojeg još uvjek imam) bez problema hvata 4G, čak i WiFi lošije hvata neg' stari mob :-(


hvala!
imam Mi A2 Lite i slažem se da nije sve idealno,ali ovo je stvarno super mob...

ekran je lošiji u usporedbi s A5.ipak je ono Amoled i treba znati da je taj A5 u početku koštao 2500kn...
crno bijele ikonice su takve jer je to stock android.probaj Nova launcher(Premium).ima nebrojene mogućnosti mjenjanja skoro svega,ikonica,fontova,tema....
za bateriju se ne slažem.
promijenio sam hrpu smartphonea i ovaj ima najbolju bateriju.od OnePlus kojeg isto imam,ima pa skoro 50% duže trajanje...
od Mate Pro koji ima 4000mAh ima bar 20-30% duže trajanje.baterija je čudo...
znao sam imati 55h korištenja,7,5h sot(2,5h igranja) i još 11% baterije....
wifi mi lovi super u rangu većine mobova koje sam imao,a signal mreže je ok i nisam primjetio probleme.doduše kod mene je jako dobra pokrivenost i stalno imam 4g...
fingerprint je spor,nema double tap to wake i to je to 😀
locks je online   Reply With Quote