Tema: Automobili
View Single Post
Staro 04.06.2023., 01:09   #67550
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nije to prava koža nego vjerojatno neka eco verzija i zato je lošija. Auti s pravom kožom su rijetkost i koštaju.

Prijatelj je dao preko milju kuna za S7 prije godinu i nešto, i lošija je obrada nego u A4+A6 što ima stara premium opremu. Doslovce fascinantno koliko je opala kvaliteta naspram prijašnjih.


Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Doslovno sam zaglavio s nogama u volanu kad sam probao izaci Mladost ga spasava heh!
Tek sam prošao Isusove godine

Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Molio bi da mi iskreno odovorite na pitanje. Da kupujete auto kalse BMW3. Biste li kupili njega ili Giuliu. Realno alfe su sad kvalitetnije nego prije ali koštaju više. BMW, kako koja generacija, ali mi se dugogodišnij vlasnici marke žale da su se srozali. E sad. Ako uzmemo da su tu negdje kvalitetom i svim ostalim. Zašto na našim cestama ima tako malo Giulia a 3ca ko dreka? Znam da je to kod nas tradicionalno popularna marka ali baš je to zanimljivo. Jer po meni Giulia je kudikamo uzbudljiviji i ljepši auto. ak ništa drugo malo si posebniji na cesti.
Iskreno, 3. ali u nekom M izdanju čisto zbog izgleda. Giulia kada sam sjedio u njoj mi je nekako bilo sve nabijeno, ne znam, nije me ne što oduševila, iako mi je lijepa jako.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote