Tema: Automobili
View Single Post
Staro 03.06.2023., 17:57   #67546
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Molio bi da mi iskreno odovorite na pitanje. Da kupujete auto kalse BMW3. Biste li kupili njega ili Giuliu. Realno alfe su sad kvalitetnije nego prije ali koštaju više. BMW, kako koja generacija, ali mi se dugogodišnij vlasnici marke žale da su se srozali. E sad. Ako uzmemo da su tu negdje kvalitetom i svim ostalim. Zašto na našim cestama ima tako malo Giulia a 3ca ko dreka? Znam da je to kod nas tradicionalno popularna marka ali baš je to zanimljivo. Jer po meni Giulia je kudikamo uzbudljiviji i ljepši auto. ak ništa drugo malo si posebniji na cesti.
Zašto svugdje ima bmw trica a malo Giulia, ne samo kod nas? Pa pogledaj prodajne rezultate; bmw trica cca 100000 prošle godine, Giulia 5000. Pa donedavno je alfi prijetio stečaj zbog prodajnih rezultata. Što je najbolje, ni u Italiji se ne prodaje koliko bi čovjek očekivao. Bmw je očito jači brand od alfe a i renome isto igra ulogu u prodaji.
Bratić ima Giuliu veloce i Giulietu 1.8 tbi Veloce i nikakvih problema za sad.
S druge strane, prijatelj imao običnu i prodao. Veli super se auto vozi, al stalno neki qurac, pa na servis. Prodao i uzeo bmw tricu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote