View Single Post
Staro 18.04.2011., 13:46   #25
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 674
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Istina

Lopovi su napisali koliko chipset podržava, umjesto koliko su od toga oni implementirali. Ja inače imam tu Asrokicu, ali ne u NAS-u nego kao HTPC
I ? kakva su iskustva ?
Jel ide glatko reprodukcija svih formata i veličina videa ?, jesi možda mjerio potrošnju ?, koliko je glasan onaj ventilatorić na procu ? koji tv-tuner koristiš ? ... sry ako pretjerah s pitanjima, ali vjerujem da će i ostale zanimati

Kombinacija NAS/HTPC mi je zanimljiva jer imam stari DNS-323 i sve više nisam zadovoljan brzinom, dok za TV imam posebnu makinu koja previše troši da bi radila 24/7. Zato pitam i za tuner, jer za neke operacija snimanja i time-shiftinga hw zahtjevi znaju bit poveći.

U varijanti custom kućišta, razmišljam uzeti obično ATX napajanje (iako je glomazno i overkill) jer ova mala (razne ciglice, pico, ITX i sl.) su kod nas egzotika.
Da li bi bilo dovoljno smjestiti veliko ATX napajanje sa 120mm ventom iznad same ploče pa da ono vuče vrući zrak vani pa se tako rješit stock ventilatorića ?
Od gotovih, već spominjani Fractal Array je stvarno dobar ali isto toliko i košta
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote