View Single Post
Staro 17.03.2011., 22:59   #102
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor Billy007 Pregled postova
Ako imam Am3 ploču kaj da je bacim ako neko vrijeme na njoj može delat bulldozer? Druga stvar za liano zaboravi Am3+. Dakle jel kupnja samo proca klase bulldozer najjslabijeg quada ili najjačeg liano + nova ploča isplativij?. Pa neko vrijeme koristim am3 ploču. Probaj igrat civilizaciju 5 pa budes vidil kak grafika rula. I kaj kad igra koju volim zapinje? Bas nije kupnja grafike ko kupit 10 dag salame. Jednom sam imao grafinu on board i rekao nikad vise. Ova kaj sad imam je za penziju i 3 god je sluzila dobro. Zelim opet nekaj kaj bude duralo toliko, a sa integriranim 6550 to nece ici.

e jeb*ga,sad bi i ovce i novce.
nerazumijem kaj si toliko zapeo da se na integrirki nebude moglo igrati. pa normalno da nebude i (barem zasada) to ostaje ponajprije rezervirano za konfe kojima nije bitna nabrijana grafika (tipa moj direktor kome nije bitna civilizacija 18,nego da je novo i za manje para a dobro-slikovito rečeno) ,jer za to postoje -diskretna (uf kaj mrzim taj naziv)riješenja,skuplja naravno.

znači ,ili kupnja grafičke ili integrirano. ili nabavi kakvu konzolu i miran si.

edit. eto prestigne me McG.

a po meni je plus takvih riješenja što,em budu ploče jefinije(valjda),jer se nemora ugrađivat posebno grafika ,em sama potrošnja i njie tako velika kako sam očekivao.cpu i gpu zajedno 100w ...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote