Tema: Star Citizen
View Single Post
Staro 24.01.2018., 09:58   #1283
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Evo da javim da sam uspješno dobio refund od CIG-a.

- Pokrenuo sam postupak 16.12., s tim da sam odmah presokočio par uvodnih mailova (upoznavanje, kurtoazija, predomišljanjem, itd.) i odmah drito u glavu, sa svim podacima koje oni trebaju da naprave refund - Login ID, Handle ID, Full Name, Date of Birth, Mail, pledgovi detaljno sa datumima uplata i iznosima, itd. To je ubrzalo komunikaciju jer im nisam dao puno mjesta za izmotavanje.
- Prvi odgovor sam dobio 18.12., da prebacuju na višu instancu. Slijedeći mail poslije toga je bio 15.01. u kojem me upozoravaju na ToS, da je igra evoulirala, da pledgovi nisu preodredjeni za refund, da svaki refund razmatraju posebno, blabla... Ja sam samo odgovorio da me aktualni ToS ne obvezuje jer nisam ni pledgao za vrijeme njega nego na pocetku, da sam građanin EU itd. (ali mislim da bi i bez toga refund bio uspješan).
- 18.01. mi javljaju da je refund odobren, da još jednom potvrdim PayPal adresu i da će mi uplatiti u ovom tjednu. Sinoć mi je novac uplaćen i sve je riješeno.
- Da sve ovo nije palo na blagdane možda bi procedura tekla puno brže ali i mjesec dana je OK, s obzirom da nisam bio siguran u ishod.

Uglavnom, 435$ koje sam uplatio u periodu od prve dvije godine (2012. i 2013.) sam dobio natrag, sve do zadnjeg centa.
Moj račun je zatvoren, ali podaci nisu izbrisani jer se ne mogu ponovo registrirati sa istim mailom i nickom.
Registrirao sam se ponovo čisto da mogu pratiti situaciju. Možda i pledgam štogod
__________________
Matta je offline   Reply With Quote