View Single Post
Staro 30.01.2013., 18:04   #147
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
@picajzlaaa imam dual wands +) koristim freezing pulse ( +greater multy project + faster casting + faster projectiles ( nekad jos znam stavit + lesser project pa mi siba 7 pulseva) + flame totem ( incr crit + spell totem ) + beartrap ( 1500 dps samo trap sta je bolesno po meni ). To je od udarnog dmg + sta imam , od support spelova Frostbite curse , discipline + nekad dignem spectre i minione makar sam iskoristio refound i maknuo minion build. Sta se tice samo dps tu mislim da sam debelo iznad prosjeka al mucim se jer imam s trenutnim buildom 650hp+303shield ( na 500 ako dignem Discipline ). Kad idem s nekim da tanka mi savrseno jer mi dmg burst ogroman al solo ako idem trebam pazit da mi se slucajno netko ne priblizi.

Sta se kacige tice i ostalog geara isti problem. Morao sam u skill tree vec 2x dext puniti da mogu normalno nositi sve + koristim amulet sto mi daje +19 all stats a imam puno bolji al nemopgu drugacije nikako ukomponirat. Ako os addaj me ( ime Himna , eu server pa mozemo skupa ako ti treba pomoc) ) i btw koristio sam neko duze vrijeme stit i mace jer nisam dobio wandove al sam mi dual wand dosta znaci +)

p.s. mislis 700 dps ne? I kako si jos na normalu a blizu si 35 lvl ? oO
chare je offline   Reply With Quote