Tema: DotA 2
View Single Post
Staro 20.01.2011., 20:46   #53
Fridayx
Prevara na Tržnici
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: somwhere over the rainbow...
Postovi: 55
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
De neki (službeni) info o tome... A i ako budem morao kupovat SC2 da bi mogao dotu igrat, nevidim se baš u tome
http://www.youtube.com/watch?v=wDj-CUTaDLs

Sto se tice same igre, HoN je cista kopija originalne dote sa ispoliranim stvarima i statsima! LoL je prica za sebe, i jedinu publiku koju je uspio nac je imho samo zato jer je besplatna. Ok, nece Valve failat, valve je vrhunska firma, ali samim tim sta imaju prava za dotu neznaci da ce napravit stvar kako treba. A svi koji su poceli igrat dotu od originalne dote (ja sam ju igrao od verzije 2), svi ce se vratiti u to neko old school ruho i sve old school likove sa svojim izvornim imenima i spellovima a ne wannabe kopijama! HoN koliko god da je lijep, po meni ljepse izgleadju ove verzije dote koje su trenutno na bnetu kao cusotmi a da nepricamo sta ce to bit kad blizz to sve ispolira kako treba. Mislim da ce Valveova i Blizzova dota izac otprilike u isto vrijeme i pobjednik ce se znat, Valve jedino sta drzi u utrci je ime i nista drugo. Koliko god oni bili brutala, mislim da ce failat jer su njihovi zanrovi FPSovi i nisu se trebbali mjesat u ovo.
Fridayx je offline   Reply With Quote