View Single Post
Staro 22.12.2017., 23:23   #3422
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Drug Brko je tu posadio flejm nagaznu i nije dugo trebalo da neko naleti skačući po njoj
Makaki
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Zna Brko kako zapaprit raspravu
Manuel je malo skrenuo, a Emil promašio državu. Svi ostali ste skužili i rasprava je na mjestu. Poanta je bila samo taj famozni DX12 s kojim nVidia grafe će se mučiti već krajem 2016 a sredinom 2017 AMD preuzima primat u Asinku/Bsinku/Csinku. Takve su bile rasprave ovdje. Nekolicina ljudi, me included, smo odma rekli da nebu niš od toga. Napadnuti smo i prokazani kao nVidia fanboji kojima se zamuti pred očima kad vide zeleni logo na kutiji.

A sjetio sam se toga jer je kraj godine i sutra je Festivus pa je i red sjetiti se svih bisera iz prošlosti

Nikakav flejm ovo nije, samo blagi reminder da su sve one uvrede i mećanja bila uzaludna i da je kristalna kugla ipak bila made in china, a grah prebranac nije dobro pao na stol onima koji su to proricali. I da, nemojte majnanje u to uvlačit. Igre se i dalje rade i prodaju neovisno o majnanju. Osim u potrebi za karticama, te 2 stvari nemaju niš zajedničkog...još.

Sent from Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 22.12.2017. u 23:30.
Brko je offline   Reply With Quote