View Single Post
Staro 11.11.2018., 19:03   #688
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Palo mi na pamet da otvorim nešto preko komandi. I hoće. Skužio da pc najnormalnike radi, samo nemam sučelje tj. desktop. Brijem po folderima, instaliram, brišem programe, pokrećem igre...

Ovo me ponukalo da malo kopam

https://www.cnet.com/forums/discussi...tartup-524765/

Nisam našao system.cmd niti u startupu, niti onako preko regystrija kako je tip opisao...

Izbrisao avast, sve živo maknio sa startupa, izbrisao drivere grafičke, chipseta, skenirao sa onim bleachom itd. No i dalje nemam sučelje... Toliko sam izdrkao po registyju da sam odlučio da mi je najpametnije ponovno instalirati OS nego probati rješiti preko komandi.

Inače krenio sam kopati ovako jer mi onaj crucialov tool nije dao da pokrenem softver preko tog "kvazi" hirens os-a, a nisam mogao na šemu preko bootabilnog usb-a, jer mi jedan usb upravo pokreće hirens, a drugi od 64gb nebi praznio ni za živu glavu. To ću kad ponovno instaliram OS, no sad mislim da nije priblem u ssd-u.

Zaboravio sam napomenuti da sam instalirao i 2 igre - fc3 blood dragon (original preko uplaya) i vidi kurca - njega sam instalirao dan-dva prije nego mi je ošao OS prvi put, i netom prije nego što mi je ošao drugi put (nakon što sam ga odigrao win je predložio net framework download). Zatim fcbd nešto je bilo u startupu (micanje nije pomoglo), kao ni brisanje igre. Jebeni ubisoft. Druga igra je sumnjiva PES 2019 yogurt verzija, koja ni ne radi... Izbrisano. Iće treća runda winsa bez toga. A baš mi se igra taj blesavi fc3...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote