View Single Post
Staro 12.09.2014., 11:57   #83
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Razgovarao sam sa ASUS EU i USA supportom upravo iz razloga što nisam komponente kupio u Hrvatskoj. Da je u pitanju MR servis (s kojim imam samo pozitivna iskustva), vjerojatno ne bi pljuvao po Asusu ovdje nego na zasebnoj temi o MR servisu.

Ako te zanima moja prepiska sa malo-je-reći-idiotima koji rade za istu kompaniju koja je "izmislila" OC socket i koja tebe plaća, vrlo rado ću je proslijediti na mail ili još bolje, objaviti na svakoj tvojoj "službenoj" temi, čisto da se vidi kako "službeni" Asus direktno rješava probleme, a u duhu dijaloga kojem ovaj forum služi.

I još uvijek nisam na ovom threadu vidio odgovor na:
1.) O kakvom NDA-u na RVE review-e pričaš kada već dva tjedna postoje isti na netu?
2.) Koji su to famozni ruski OCeri i gdje su im rezultati?
3.) Gdje su podaci o deset puta manjem RMA Asusa od ostalih brandova? Vidi što sam ovdje našao: http://translate.google.com/translat...tes-meres.html Žalosno je da ploča koju imam ima RMA 5,88%...
4.) Kako radi OC socket, malo tehničkih specifikacija, OC rezultata...sve što sam od tebe ovdje vidio je materijal koji je marketing napisao sa lijevom nogom uz ne-baš-prikriveno blaćenje ostalih proizvođača (svi će morati redizajnirati svoje sockete, jel)?
Garro je offline   Reply With Quote