View Single Post
Staro 11.09.2014., 17:27   #73
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Naravno svaka roba ima svoga kupca, @Spacemaster i tata bi sine svakako, nebi se ja žalio da imam takvu ploču, i iskreno mogu sada otići u banku po nenamjenski kredit od 5K € i složiti si konfu za to, međutim satisfakcija je meni više kad prođem jeftinije, a dobijem super perfomanse koliko god ja zaljubljenik u HW bio jer sam "sam sebi" postavio neku granicu, evo biti ću naivan i čekati vaše rezultate, ako je ta ploča bolja i 30% od MSI-jeve koja je skoro pa u duplo jeftinija, neznam evo skidam kapu ASUSU.
Nemoj misliti da ekipa tu napada tebe direktno, vidim ja kako oni dišu, ljudi samo žele opravdati svoj novac, znači pokaži ako možeš svima zašto bi nešto platili duplo skuplje, svi mi gledamo izgled isto koliko god to priznali ili ne, a pogotovo feature-si, međutim zvučna i wi-fi su gluposti za malu djecu, na samoj ploči nema ništa toliko special što opravdava cijenu e to ljude muči, pa bi možda i oni koji zarade svoj novac na teži način možda potegli za premium stvari, ovako će uvijek pronaći razlog, a više ih je, zašto da NE kupe.
virus1 je offline   Reply With Quote