View Single Post
Staro 19.10.2017., 13:16   #425
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor seno Pregled postova
Dobro to sam vise govorio u svoje ime, nisam hyper mega user (osim sto se lozim na kameru jer eto, valjda nista drugo me ne obraduje na telefonu sem toga ). A email's, skype i slack mi radi na svakom odlicno.

Koristio sam Xiaomi Redmi Note 3, presao na G4 pa na G5, doslovno isto sranje po pitanju trzanja i rada (doduse meni nijedan nije stekao naveliko).
Davno u doba galaxy s1-s2, eh tada sam zelio da mi telefon ima 100gb rama i deca core pa da mi ne steka itd.
Danas kada gledam ove super mega uredjaje pogledam kameru i headphone jack, ako ima i uredan je, super great buy.
No trebao sam na zadnjem postu napisati kako ja to vidim , jer imam osjecaj da ce Nokia 7 dobiti isti senzor kao 8-ica, samo bez bw. Zato sam napisao da ne vidim smisao 8-ice.
Danas ljudi ne kupuju mob zato kaj im treba SD835. Kupuju zbog mirne duše. Platio si i dobio najbolje.

Ako i pokreneš neku igru ili teži app,i ako zašteka,znaš da nisi mogao kupit ništa bolje. A ne da ko ja prije dve god,kupim id range proc,pokrenem si igricu koja se vuče i mislim....o idiote šta nisi mogao dat 70€ više i igrat ko čovjek. I jede me i ubbija me razmišljanje kako bi to radilo na SD820...do te mjere da sam ljudima kidnapirao telefon i instaliravao igricu. I nije radilo bogznašta brže al sam svejedno ubo Mi5 čisto da sam miran u glavi.

Tako ljudi kupuju aute,telefone,vjerovatno i žene na bliskom istoku....zbog mirne duše.
trouble je offline   Reply With Quote