View Single Post
Staro 25.10.2017., 08:23   #2858
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Links Rijeka, narucio preko webshopa SSD m2 s opcijom preuzimanja u poslovnici. Dodem po robu i vidim da je seal naljepnica na pakiranju prerezana i onda naknadno preko nje naljepljen obicni selotejp. Ljubazni mi je prodavač uvjeravao da se ne brinem, ispred mene je ovorio paket i govori da ssd vjerojatno nije nikada niti vadjen iz plasticnog pakiranja u kojem se nalazi.
Nakon 15 minuta dolazim u ured i idem pobliže provjeriti sta sam kupio i tada zapažam da pinovi na SSDu imaju trag tj da su već bili montirani negdje i nekad.
Zovem ih odmah i ljubazno me savjetuju da se ne brinem, kao vjerojatno je riječ o robi koju je netko kupio i vratio. Nakon toga su je kao detaljno pregledali i utvrdili da je spremna za ponovno prodaju.
Šta reći sada na sve ovo... kada kupuj nesto ocekujem novo i zapakirano.
Garancija je tu od 60mj ali opet mislim da bi bilo fer da istaknu prilikom kupovine da se radi u robi koja nije više u mint stanju tj da je bila korištena. Ne znam sa sigurnoscu ali cijena koja sam platio vjerojatno se odnosi na novi uređaj a ne na tipa refurbished robu.
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote