Tema: Subwooferi
View Single Post
Staro 15.02.2017., 22:33   #76
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Ne kažem da se za taj novac ne može složiti bolji diy ali baš nazvati SVS SB2000 ili XTZ 12.17 "crkalicom" je, NHF, brat bratu seruckanje

Svi revieweri koji su do sad poslušali nebrojeno subwoofera, a koji su reviewali oba ili neki od ova dva su bili blago rečeno jako zadovoljni. Tako da ti komentar stvarno ne stoji.
sigurno da ce te impresionirati.
tako sam ja uzeo bio BIC F12, hvaljen kao najbolji budget sub, i svakako vrijedi svakog dolara. nije mi dao vrag mira pa prodam i uzmem SVS. nije mi krivo no F12 bih i dalje preporucio svima koji gledaju za odlican sub u moru sranja koji malo kostaju, ali jos manje vrijede.

SVS ide jednostavno puno dublje i daje novu atmosferu u filmu sto F12 nije davao iako mi se cinio da ima vise "kick-a", ali nije bilo one dubine ispod 30Hz gdje se vecina subova izgubi. Recimo pocetak filma Edge of tomorrow, unutar prvih 30sekundi uvodne spice, ima dio koji ode tako nisko da sam se usrao prvi put.
I cak bih rekao da je F12 tu bio jaci. Imao je jaci grunt, ali SVS zatitra kauc, dok je F12 bio vise impozantan, bas je grunuo.

mogu samo misliti kako PB2000 koji ima 12" jedinicu, koliko to nisko mora ici.
Gabre je offline   Reply With Quote