View Single Post
Staro 02.05.2019., 08:36   #17
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
dugo sam istrazivao i nasao da je sony ht-ct290 best buy do 1500kn, no kako sam osobno ogranicen prostorom i soundbar od 1m mi ne stane uzeo sam sony ht-mt300 koji je dosta slabiji od prvog navedenog ali ne mogu reci da nije dobar, pogotovo jer sam ga platio 850kn (rabljeni preko amazon warehouse) tako da sam na kraju zadovoljan

sto se tice "bolji od built-in zvucnika" gotovo svaki je bolji, pogotovo popularne marke tipa lg, sony, panasonic...no ako gledas ispod 1000kn tesko ces naci soundbar sa wooferom a po meni se definitivno isplati uzeti skuplji radi woofera...i gledaj da ima hdmi arc radi riktanja zvuka preko jednog daljinskog iako nije neki problem ni sa dva (moj recimo nema ARC pa drzim tv na 20 i ostalo riktam preko daljinskog od bara)

btw ovi jeftiniji od panasonic ima losiji zvuk preko BT od ostalih



Ja ipak gledam neko jeftinije rjesenje jer je to TV za spavacu, koji relano gledam 20-30 min dnevno. Da je to nesto sto koristim kak spada, onda nema problema, ali ovako gledam nesto jeftinije. I ne treba mi 2.1 sistem, vec gledam samo "2.0" rjesenja.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote