View Single Post
Staro 27.12.2022., 11:06   #37
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,728
neznam kak je ovo zavrsilo u topicu kriptovalute. Mislim kuzim ako se igramo s kriptovalutama, ali svatko tko drzi svotu do koje mu je stalo ne koristi ovakve aplikacije.

Lastpass sam koristio kada sam kupio share services, pa smo onda se svi preko tog last passworda prijavljivali u to, to je jedina svrha ovoga.

Od spomenutih sam koristio RoboForm ali prije kakvih 20 godina, ubrzo sam zakljucio cisto logicki, gdje se to nalaze moji paswordi, a nisam u ono doba imao nista bitno.

Phishaju me svaki dan vec 30 godina, i svaki put kad vidim da je nesto zanimljivo pogledam. I misljenja sam bio da su ljudi koji nagrabuse na phishing sami krivi, vecinom jesu, ali ima toliko sofisticiranih phishinga da je stvarno da ako nisi 100% skoncentriran nagrabusis.

Sada ce ovi sigurno to radit i bit ce svasta, a lastpass kao kompanija mora za ovo odgovarat tako da ode u stecaj i ljudi koji su osteceni dobe odstetu, pa onda sljedecoj kompaniji koja bude nudila ovakve usluge ne padne na pamet da im se ovo dogodi. NO vjerujem da je negdje u terms of use s malim slovima napisano da oni nisu za nista odgovorni tak da...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote