View Single Post
Staro 14.06.2019., 18:34   #3111
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Nigdje ne vidim da je netko napisao glup si ako mislis dati toliko para, sta ce ti to itd... mada cudi me malo, sad te neke
moralne prodike i smjernice kako ce tko trositi svoje novce od covjeka koji na jednom mjestu izjavi da nikad u zivotu nije dao
za proc vise od 1500kn jer to nema smisla a uzeo R5 2 seriju za 17xxkn na sam dan kada je bio Launch date istoga... bas ono.. vjerodostojno i za generacije

Čuješ, 17xx kuna za procesor. U suštini, upravo si potvrdio ono što sam rekao. Sudiš po sebi i onako kako ti to radiš. Da, 1700 kn je možda bio u dućanu kad je došao, za tebe koji dođeš tamo i provućeš karticu. No, kao što sam i spomenuo, nemaš pojima da izvan tvoje domene nabavljanja HW-a postoji sustav koji je malo širi od tvog pa se fini HW nađe i za manje love.

Dok ti linkaš i sprdaš se, usput i filozofiraš o nepotrebnim ulaganjima, a sam si uzeo 1800X koji je maltene isti procesor kao i 1700 (razlika max 100 MHz u max taktu na gornjim marginama mogućnosti Zen arhitekture oko 4GHz) te si izbio 200-300 kn za tih (možda) 100 MHz. Ali jasno, to je OK jer to je TVOJ ODABIR. Svi ostali su bezveze. Na to ti ukazujem, ali ti ne vidiš. No ajde, vruće je, vjerojatno ti se manta od čupanja drva iz šume pa nećemo dalje u neke rasprave ili ako nemaš baš određenu volju, no meni se neda, lijepo je vrijeme te idealka za kupanac

Budi mi pozdravljen i čuvaj se komaraca
Brko je offline   Reply With Quote