View Single Post
Staro 13.06.2019., 17:13   #3109
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Neki od navedenih Phenoma II 925/945/955 jer nije velika razlika između modela cca 150 kn pa ukoliko ti se uklapa u buđet nečeš ni sa jednim pogriješiti.
Citiraj:
Autor Jackson Pregled postova
Slažem se, radije na Phenoma II nego na LGA775 platformu. Veća vrijednost za novac.
A razlika 925 modela na 2.8Ghz i 965 na 3.4Ghz je jedva 300kn. To mi je najveća dvojba ovih dana...
Citiraj:
Autor Jackson Pregled postova
Uštedit ćeš još barem 500kn.
Glavna razlika će biti u igrama, a foto/video i ostale aplikacije ne bi to trebale primjetiti.
Citiraj:
Autor Getriba Pregled postova
radi par fps-a mislim iskreno da nema smisla davat 300 kn malo klokneš taj x4 620 i milina
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
One koji sa svim tim nabrijanim procesorima po kojima sline stvarno nesto i rade mogu se nabrojati na prste.
A ti ionako niti pitaju koji da kupe niti se ukljucuju u rasprave o kupovinu tu nekih budget modela
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Svatko može svoje novce trošiti kako hoće i koliko hoće, a izjave koje zvuče "glup si ako misliš dati

toliko para za nešto jer eto ja sam dao puno manje i to je best buy tako", zorno dokazuju o kakvoj malograđanštini, jalu i čemu već se radi.
Zapamtite, ono što je jednom dovoljno i budget friendly, ne mora biti drugome. Ne iz hardverskih potreba nego iz čiste želje da to ima.
Onda postas, pratis i raspravljas u totalno krivom podforumu.

Gore su postovi iz 2010 godine kada je otvorena tema: Koji AMD procesor kupiti i sta ljudi tamo to pisu, kako je krenila tema ?

Do danas vjerujem da se nije promjenila filozofija sta se moze dobiti po prefomansama najvise a za sto manje love.

@Drug Brko

Otvori si podforum: Koji AMD je IN i onda tamo ti i tebi slicni, mozete raspravljati nasiroko bez imalo moralnih i financijskih dvojbi:

1. Koji AMD danas ide...
2. Koji AMD ima zlatni logo na heat spreaderu.
3. Koji HIGH AMD imate zelju kupiti.
4. Za koji AMD imate dovoljno duboki djep ?
5. Koliko ste danas novaca potrosili na AMD ?
...
...
15. Nastavi niz.... ja ziblja nisam u tim vodama pa ne znam sta je dalje sve za AMD IN.

Nigdje ne vidim da je netko napisao glup si ako mislis dati toliko para, sta ce ti to itd... mada cudi me malo, sad te neke
moralne prodike i smjernice kako ce tko trositi svoje novce od covjeka koji na jednom mjestu izjavi da nikad u zivotu nije dao
za proc vise od 1500kn jer to nema smisla a uzeo R5 2 seriju za 17xxkn na sam dan kada je bio Launch date istoga... bas ono.. vjerodostojno i za generacije
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 13.06.2019. u 22:56.
silver_tip je offline   Reply With Quote