View Single Post
Staro 16.02.2019., 11:27   #139
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 215
Tesko je vec sada predvidjeti poredak na osnovu samo ovih predstavljenih bolida koji u konacnici dosta se i promjene kad izadju na test.
No vidim ovdje su se opasno bacale procjene i prije predstavljanja

Ja bih ipak sacekao testove prvo.
No ono sto nam je dostupno je povijest. Od kad ja pratim F1 krajem 80ih ni jedna momcad nije dominirala vise od 4-5 godina. Mislim da je Ferrari imao najduzu dominaciju od 2000-2004 dakle punih 5 godina kao i Mercedes sada od 2014-2018. I RB je vladao 4 od 2010-2013 Mclaren 4 (1988-1991). Ocito je to neki limit koji je sad dosegao i Merc. Ne kazem da Merc nece biti iznimka ali zanimljivo je polgeldati povijest.

Sad posto je danasnja F1 takva da samo 3 momcadi mogu pobjediti a ove godine sumnjam da ce RB sa Hondom odmah pobjedjivati ostaje Ferrari.

Gledajuci Ferrarijev bolid koji je jako lijepo upakiran i evolucija odlicnog proslogodisnjeg.
Uzimajuci u obzir da im je prosle godine odnio naslov unutartimske nesuglasice i los management koji se onda prenio na osjetljivog VET te izvrsni HAM, onda ako ovaj novi management stvori dobru klimu, ja bih se eto usudio reci da cemo imati nove prvake ove godine

Sto se tice navijanja, naravno McLaren uvijek (mazohisticki valda) i Ricci u Renaultu. Volio bih da se Renault problizi jos malo ovoj trojici.
A sto se tice koga ne volim pa to sam vec ovdje rekao. Odlaskom Riccija i dolaskom Gaslya sad bas nikakve prepreke nema da RB bude najodbojnija momcad na gridu. Helmut,Horner,Verstappen,Gasly! moze li gore?
Romul je offline