View Single Post
Staro 03.12.2016., 11:37   #6701
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Thx na odgovoru, meni je eksplicitno rečeno (osoba u servisu) da ako odbijem zamjenski SSD koji je poslao ASBIS, što imam pravo, da dućan (ADM) mora napisati nalog ASBISU da je zamjenski uređaj odbijen od strane kupca i da teče novih 45 dana. Kao i da ne postoji šansa da dobijem SAMSUNG-a jer ih ASBIS nema u ponudi (microline ih ima)... moram priznat da mi je bilo malo čudno kakve ja imam veze sa njihovim dilerima robe ali ok


PS
Ako je ovo istina što si napisao, a nemam razloga vjerovat drugačije onda su se ponjeli krajnje nekorektno
Tebe kao kupca se ne tiču razlozi. Oni imaju razuman rok (po zakonu) ili navedeni rok (po jamstvenima, ako piše) u kojemu moraju riješiti tvoju reklamaciju, a da bi se smatrala riješena moraju ti dati identičan proizvod ili se ti dogovoriš njima za drugi ili pare. Ne kada ti oni ponude mikser za ssd i ti kažeš ne, hvala.

Uvoznik ti ne mora dati što želiš, to je njihova stvar šta će oni od njega dobiti. Ti imaš pravo na povrat novaca u trgovini ako nemaju identičan proizvod bez obzira na sve - pa onda kupiti drugi (kod njih ili još pametnije - negdje drugdje) tako da sve ovo je prelijevanje iz šupljeg u prazno.

Da li na jamstvenim ili negdje drugdje je naveden točan rok?
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote