View Single Post
Staro 10.12.2008., 13:35   #203
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Cordoba nije u istoj klasi kao Octavia. Cordoba je platforma od (starog) Pola, a Octavia je platforma od Golfa... znaci Octavia je klasa vise. Ako te zanima, mogu ti malo detaljnije ispricati, ali mislim da nema potrebe

I racunaj da je ta Cordoba stara tj. starija generacija jer koliko znam, Cordoba na bazi nove Ibize jos nije stigla
Bogte pa djeluje puno veći auto bar ovako na prvi pogled, a i za Octaviu nebi nikad rekao da je na golf platformi uvjek sam mislio da je to passatova platforma, zanimljivo očito je ipak bitno kako se pleh savije...

Dobro ja ionako nemrem niti dizati kredu prije 5mj pa ima vremena stiči ali cjene se stignu promjeniti...

Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Autor teme je krenuo u rasponu od 75 pa do 100 tisuca kn, i po logici stvari shvacam da je 100k kn oko gornje granice..e pa moje upozorenje je samo da autor dobro razmisli da li si to moze priustiti ne samo po pitanju kredita nego i po pitanju goriva (racunait na vise cijene nego sto je to danas) i po pitanju odrzavanja i registracije (novi auto isto treba odrzavanje). Iz tog razloga ja nekad preporucam radje manji i jeftiniji auto, nego se istegnuti do samog ruba kredita...i onda kukat da nemas za bengu ili ne daj bog hranu...
Da upravo to i je istina zato ja i velim da i ja tražim u tom rangu, mogao bi si ja i osjetno veću ratu priuštiti na recimo 5g (ja sve krede gledam na 3-5g duži periodi nemaju IMHO svrhe radi samog perioda eksploatacije) i auto kategorije passata recimo (cjenovni) ali mi netreba jer meni je to čisto radi praktičnosti odlaska na posao (izvan grada je) da nemam duge rupe čekanja na vlak i pješačenje od vlaka do posla, a ne radi nekog statusnog simbola...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline