View Single Post
Staro 15.04.2010., 00:54   #32
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
nikako ne igra zamjena napajanja kod mene (naslov teme ).

dakle, postadoh vlasnik jednog ovakvog: OCZ GameXStream 700W. no, bivsi vlasnik je promjenio ventilator, i sada je unutra Antec sa onim prekidacem za tri brzine. takoder se antec spaja preko molexa izvana, i prekidac je vani, par pitanja. problematika je sto je antec na najtisem ok, na srednjem polozaju donekle trpljiv, ali na trecem polozaju (na max) je ventilator ubitacno glasan.


prvo, zna netko tocne podatke (protok ustvari samo) originalnog ventilatora u OCZu? nasao sam ovu sliku, ali nije previse pomogla: http://www.pohrani.com/f/F/te/2w3kpVal/oczfan3.jpg

drugo, ovaj OCZ ima temperaturnu regulaciju ventilatora? citao sam par reviewa, trebao bi imati po njima, ali za svaki slucaj da provjerim.

trece, preporuka ventilatora za doticnog OCZejca? noctua i sve ostalo nenabavljivo ili tesko nabavljivo mi automatski ide van izbora, plus ne dam vise od 50, maksimalno 60 kuna za ventilator. sve je to lijepo, moze on biti najtisi i najljepsi, ali to je ventilator.

osobno sam ciljao na neki od ACovih, tj jedan od:
Arctic F12 PWM
Arctic F12

spajao bi se direkt na plocu iznutra. 1350 okretaja dovoljno? i da, na PSU ce biti spojena ova konfa iz siga, osim 4670 jer je sada 9600GT. ponekad mozda i 8800Ultra, no to otom-potom.


zahvaljujem na odgovorima .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote