View Single Post
Staro 02.09.2008., 22:43   #44
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Evo nakon početnog oduševljenja ajmo na mane:
- nema opciju odabira jezika za spell checking kao u FF sa desnim klikom, nego u options pa restart browsera
- ima opciju importa svega i svačega iz FF i IE uključujući i passworde ali NEMA backup ili eksport opciju!
- naletio sam na jednu stranicu koju ne prikazuje ispavno, www.croatiaairlines.com jednostavno nema menia (otvorite u FF ili IE i vidjet ćete o čemu pričam)
- add blocka još nema, no ipak je beta
- ovo sa spellcheckom im stvarno nije trebalo. to je totalni zaj... usabillity teama jer im je potpuno svejedno hoće li ti to omogućiti on-the-fly ili ovak
- croatiaairlines je kriva jer se ne učitava. isto kao što sam ja kriv za potpuno istu stvar. j... ga. oćeš napravit da radi u browserima koji ne rade sami po sebi (IE6, opera), pa se odmakneš od W3C i onda te ovak ugrize za guzicu
- brijem da su adblock još zadržali jer ga žele napraviti kak spada od početka

eh sad par mojih:
- chrome nije puno brži od firefoxa. od defaultne instalacije je, ali kad se firefoxu podesi pipelining i dozvoli više konekcija, stvar leti
- ne radi pod linuxom. sramotno.
- jako je lijepo što su pruzeli aboutlugins , about:memory , itd. od dragih ljudi iz mozille
- meni su se smrzli... pazi sad ovo: google docs !!! ali okej, to je čisto zbog toga što mi je vista u virtualnoj mašini pa onda malo disk zafrkava, pa se gearsi zbrejkaju. ili je mjesečina možda prejaka danas.
- jel netko pokušao otvoriti 50-ak tabova? brijem da se defaultnih 30-ak MB za browser proces i extra 20-ak po threadu baš i neće svidjeti windowsima. ili imaju neku automagiju za krpanje toga? naime, FF3 je super po tom pitanju.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote