View Single Post
Staro 28.10.2019., 15:31   #128
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Za te novce ovaj LG je bog bogova..

Jedno vrijeme mi je bilo u planu nabavavka ovog soundbara, čuo ga u dućanu i zvuk je jaaaako dobar (muzika)
https://www.ronis.hr/soundbar-denon-...A-HS2/product/ Al je to dost novaca, a recenzije ga baš previše i ne hvale, generalno to je jako dobar soundbar, ali, uvijek postoji onaj, Ali..

Što se tiče ove Yamahe
https://www.ronis.hr/soundbar-yamaha...S-207/product/
Hvalospjeva ne manjka za taj soundbar, nahvalili su ga pošteno..

E sad razlika između LGa i Yamahe očito postoji osim u cijeni, dal opravdava, to bi trebalo usporedni test napravit
Nego, usporedba soundbara sa zvučnicima iz telke je bez polemike, tak jasno da će i najjeftiniji soundbar dat bolji zvuk neg zvučnici iz telke, jer da nije tak, soundbarovi ne bi imali smisla onda, jel
Ma taj YAS 207 tak hvale, da se ne bi čudio da mi doručak napravi svako jutro ali bez zafrkancije, kod njega je navodno ovaj virtual surround baš mrak... makar iskreno, meni je ovaj SK5 odličan, sretan sam što sam ga platio 1200kn, da sam ga platio 2500, ne bih bio toliko sretan, jer onda je sigurno YAS 207 za 3000 bolji.

A iznenadio bi se, moji TV zvučnici i Soundbar HWJ 250 (mislim da je koštao nekih 400-500kn na akciji ) nemaju pretjeranu razliku u kvaliteti, ali zvuče dosta različito i soundbar ipak ima čišće mid tonove i dijalog, pa sam ga ipak koristio.

Ali generalno iskustvo nakon tog total low end soundbara mi je da se ne isplate, osim ako ih stvarno ne dobiješ za tak sitne novce ko ja.

Mojim starcima doma će super doć taj moj stari soundbar, njihov TV nema neki zvuk, plus što me živcira što zvuk ide prema iza, ne prema naprijed, a sa soundbarom fino ide naprijed, to je veliki plus. Iako je zvuk "mutan" u odnosu na SK5 i to primjetno, bolji je od 99% TV speakera.
Elven je offline   Reply With Quote