View Single Post
Staro 12.08.2016., 22:50   #16
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Ha cuj, obzirom da je biznis u pitanju i da ce to radit 0/24 i obzirom da se radi o naodgradnji ja nikako ne bi slozio kantu koja je tek nesto jaca od stare.

Kolko sam upoznat sa VMS softwareima, svi samo zderu cpu, a graficka sluzi iskljucivo za pokazat sliku na ekranu ali ne utjece na performanse... No uglavnom, tebi slika dolazi preko mreze u nekom formatu koji se softwareski dekodira u video na ekranu a taj dio odradjuje procesor... I sad ako planiras jos toga natovariti na taj pc, bolje da uzmes quad core. Isto razmisli o 2 klijent racunala u odnosu na jedno duplo jace... A i to se ne radi da se monitoring vrsi preko jednog kompa koji ce bit nakrcan do ibera i opterecen konstantno i kad bilokaj krepa u njemu, automatski ostajes bez svega...

Quadro nvs315 imas po cijenama oko 100-120 eur i mozes okacit 2 ekrana na jednu... Dobre su jer ne traze dodatno napajanje i male su i ne griju se pa ih mozes nagurat vise kom bez da treba radit na dodatnom hladjenju.
To sto ti ploca ima 3-4 konektora za monitor ne znaci da ih mozes sve odjednom iskoristiti...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote